Vyberte stránku

Napište mi!

10 + 2 =

FAQ, aneb na co se ptáte

Kolik to bude stát?

Podle toho, kolik to zabere času a úsilí. U menších zakázek vycházím z hodinové sazby. U větších projektů navrhnu dopředu cenu za komplet.

V jakém formátu dostanu logo?

Logo obdržíte v křivkách (PDF, SVG), i v rastrové podobě (PNG). Pokud byste potřebovali jiný výstup, věřím že to zvládneme. Aby se vám s logem dobře pracovalo, dostanete i hezký logomanuál.

Jak dlouho to bude trvat?

Všechno chce svůj čas. Záleží na tom, jak složitou věc potřebujete a jak dobře máte všechno promyšleno. Termíny si ale určitě stanovíme předem, abychom se pak na sebe nemračili.

Potřebujeme logomanuál?

Logomanuál se hodí vždy. Definuje ochranné zóny loga, barvy, i písmo. Budete tak mít jistotu, že pěkně zapadne do vizuální identity vaší firmy. Navíc dáte noty pro používání loga i všem ostatním.

Proč potřebuji copywritera?

Oběd si taky uvaříte sami. Od profi kuchaře ale bude chutnat lépe. Stejně je to s texty. Chcete, aby čtenáře bavily. chcete, aby chutnaly vyhledávačům. Nenechte vaše zákazníky číst blafy.

Budou texty zapadat do našeho marketingu?

Musí! Texty píšu podle vašeho zadání. Klíčová slova a fráze, délku textu, nebo meta texty připravím tak, jak budete potřebovat. Pokud SEO nemáte v malíku, rád doporučím opravdové profíky v oboru.

Můžeme se sejít osobně?

Samozřejmě můžeme. Osobní schůzku nabízím hlavně v Praze a přilehlém okolí. U velkých projektů přijedu kam bude potřeba.

S čím pracuji?

Mám rád programy Affinity Designer a Affinity Publisher. Hodně práce zastane i oblíbený Procreate, nebo Adobe Illustrator.